MDszkolenia.pl

Wynajem komputerów, projektorów multimedialnych

Szanowni Państwo,
Wynajem laptopów to niezwykle funkcjonalna usługa dla każdej firmy, która chce zorganizować szkolenie, wyjazd integracyjny czy spotkanie biznesowe. Dzięki tej usłudze w znaczny sposób nasi klienci minimalizują koszty, jakie związane są z organizacją imprez, dostarczając jednocześnie najwyższej jakości sprzęt. Kolejny nie zwykle istotnym argumentem za usługą wynajmu laptopów jest gwarancja, że otrzymany sprzęt będzie nowoczesny i co najważniejsze dopasowany do potrzeb klienta. Kolejną istotną sprawą, o której warto wspomnieć odnośnie wynajmu laptopów jest fakt braku problemów z serwisem w przypadku jakichkolwiek usterek laptopa. Jest to przede wszystkim ważne, gdy w firmie nie ma kogoś, kto mógłby się zając naprawą sprzętu. Wszystkie laptopy znajdujące się w naszej ofercie są regularnie serwisowane, dlatego też nasi klienci mają gwarancję otrzymania 100% sprawnego sprzętu o najwyższym standardzie.

Jak dbamy o Państwa prywatność?

Szanujemy własność intelektualną naszych partnerów. Wiemy jaką olbrzymią wartością są informacje przetwarzane przez Ciebie i Twoich pracowników. Oferowany przez nas wynajem laptopów jest bezpieczny. Podczas każdego realizowanego projektu dokładamy wszelkich starań aby móc w sposób odpowiedzialny i fachowy zabezpieczyć Twoją własność intelektualną. Po każdym wydarzeniu bezpiecznie niszczymy dane z dysków, żeby nikt nie miał dostępu do programów i informacji z którymi pracowałeś.
 

Planujecie Państwo szkolenie z wykorzystaniem dużej ilości laptopów?

Nie ma problemu, posiadamy 12 szt. laptopów, które możecie Państwo wypożyczyć. Są to laptopy firmy Lenovo jednorodne zarówno pod kątem wyglądu jak i konfiguracji. Państwa klienci będą pracować na identycznych, estetycznych laptopach, co podniesie ogólny efekt wizualny.
 

Co z oprogramowaniem?

Każdy z naszych laptopów ma zainstalowany w 100% sprawny system Windows 10. Również zainstalowany jest pakiet MS Office Professional: zawierający edytor Word, arkusz Excel, Power Point, Publisher, Lync, Access, Outlook, OneNote. Na Państwa zlecenie możemy doinstalować wymagany do szkolenia inny program. Przypominamy, że zwracamy szczególną uwagę na legalność oprogramowania, dlatego możecie Państwo być pewni bezpieczeństwa prawnego wynajmowanego sprzętu.
 

Dostawa wypożyczonych laptopów.

W cenie wynajmu laptopów zawarta jest kwota transportu. Przy nie dużych ilościowo wypożyczeniach, laptopy dowozimy i na życzenie klienta instalujemy na terenie Opolszczyzny. Transport bezpłatny przy wynajęciu min. 6 laptopów na min 3 dni. W przypadku mniejszej ilości koszty do uzgodnienia.
 

W skład wynajętego laptopa wchodzi:

  • Laptop
  • Zasilacz
  • Mysz

Wynajmujemy laptopy na:

  • Szkolenia
  • Targi
  • Wystawy
  • Konferencje
  • Prezentacje
Specyfikacje techniczne laptopów:

Producent: Lenovo B50-70 2957U
Kod producenta: 59-441317
Rozmiar pamięci: 4GB
Przekątna ekranu: 15,6
Pojemność dysku twardego: 500GB
 
System operacyjny: Windows 10

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Ceny i oferta:
Ilość laptopów
Ilość dni:
1-2 3-4 5-6
7 i więcej
1-2 80 zł 64 zł 51 zł zapytaj
3-5 66 zł 62 zł 45 zł zapytaj
6-10 64 zł 55 zł 42 zł zapytaj
11 i więcej 62 zł 52 zł 40 zł zapytaj

Podane Ceny są cenami netto, mają charakter orientacyjny, nie uwzględniają rabatu ilościowego – każde zamówienie wyceniamy indywidualnie – zadzwoń +48 888 22 33 50 lub napisz e-maila: biuro@mdszkolenia.pl – Zapraszamy do kontaktu z wypożyczalnią laptopów!

Zapisz