MDszkolenia.pl

Usługi

wynajem-lapotpow-z-md wynajem-sal-z-md tworzenie-szblono-z-md
 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Jako firma doradczo-szkoleniowa znamy oczekiwania i potrzeby Klientów w tym zakresie usług.

Proponujemy wynajem laptopów (Lenovo B50- 70 2957U) , projektorów multimedialnych, sal szkoleniowych, komputerowych, tworzenie makr oraz szablonów.

Abyśmy mogli przygotować ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb zachęcamy do kontaktu.

  Formularz Kontaktowy

  Jaka usługa Cię interesuje?
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Dz.U.2015, 2135 przez MDgroup z siedzibą w Kluczborku, Kuniów 17B, 46-200, o numerze NIP: 728-253-40-63, REGON: 101363990 w celu i zakresie niezbędnym do przygotowana i przekazania odpowiedzi na Pani/Pana wiadomości, przesłaną do administratora za pomocą powyższego formularza. Administratorem danych osobowych jest MDgroup. Uprawnionemu przysługuje prawo wglądu do przetwarzanych danych, ich poprawiania, zmiany oraz żądania ich usunięcia.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MDgroup z siedzibą w Kluczborku, Kuniów 17B, 46-200w celach marketingowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie przysługuje prawo wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmy współpracujące z MDgroup z siedzibą w Kluczborku, Kuniów 17B, 46-200. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie przysługuje prawo wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Zapisz