MDszkolenia.pl

- Oferta Pracy w Kluczborku.

17.03.2016

NASZA FIRMA W ZWIĄZKU Z ROZWOJEM POSZUKUJE SPECJALISTÓW NA STANOWISKO:

Specjalista do spraw obsługi klienta i sprzedaży.

Miejsce pracy: Kluczbork.

Zakres obowiązków:

– profesjonalna obsługa klienta;

– analizowanie rynku i ofert konkurencji;

– pozyskiwanie nowych klientów;

– utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi partnerami handlowymi;

– analizowanie wyników sprzedaży;

– tworzenie ofert handlowych;

– negocjowanie umów i warunków handlowych;

– realizowanie planów sprzedażowych;

– reprezentowanie firmy w wydarzeniach branżowych;

– proponowanie działań usprawniających sprzedaż;

– sporządzanie dokumentacji dotyczącej sprzedaży.

Dodatkowe wymagania:

– wykształcenia minimum średniego (preferowane ekonomiczne);

– doświadczenia w pracy na danym stanowisku;

– prawo jazdy kat.B mile widziane;

– dyspozycyjność;

– sumienność, pracowitość;

– bardzo dobra znajomość programów MS Excel, MS Word, MS Outlook;

– komunikatywność oraz wysokiej kultury osobistej;

– uporu i nastawienia na realizację celów;

– dużego zaangażowania i motywacji do pracy;

– dobrej organizacji pracy własnej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, podając w temacie wiadomości NAZWĘ STANOWISKA PRACY i wysyłając na adres mailowy:

praca@mdszkolenia.pl

wraz z załącznikami:

– CV

– List motywacyjny

– Referencje

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu, tylko z wybranymi kandydatami.

Serdecznie zachęcamy do przesyłania zgłoszeń.