MDszkolenia.pl
LOGO_MDszkolenia

- DZIEŃ EGZAMINU – Certyfikacja Microsoft Office Specialist

21.07.2016

Certyfikowany egzaminator MDszkolenia.pl w dniu dzisiejszym przeprowadził egzaminy uczestników szkolenia w ramach Bonów Szkoleniowych oferowanych osobom bezrobotnym przez Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku, o których pisaliśmy kilka tygodni wcześniej. 

W kilkudniowym szkoleniu  z zakresu programów Microsoft Office udział wzięły dwie osoby, które chętnie i aktywnie uczestniczyły w poszczególnych częściach szkolenia.

Nasi Kursanci zdawali egzamin Microsoft Office Specialist, który jest jednym z wiodących certyfikatów IT na świecie. Certyfikacja w tym zakresie pozwala potwierdzić rozwój pracownika, a także wyróżnia osobę w trakcie potencjalnego procesu rekrutacyjnego natomiast na nowo zdobytym stanowisku daje możliwość na łatwej i efektywnej organizacji czasu i pracy.

 

Zespół MDszkolenia.pl trzyma kciuki za naszych Kursantów, aby zdobyte umiejętności okazały się pomocne w znalezieniu nowej i dającej satysfakcję pracy!

 

MDszkolenia.pl jako Autoryzowane Centrum Testowe Certiport przeprowadza egzaminy MOS dla klientów indywidualnych i grupowych, w razie pytań zapraszamy do naszej placówki lub prosimy o kontakt.

 

NIE CZEKAJ, podejmij działanie już DZIŚ.

<

p style=”text-align: center;”>Tel. 536 22 33 50, email: biuro@mdszkolenia.pl